Gala apdares plānošana

Vidusmēra nekustamo īpašumu pircējs iegādājas objekta vizuālo tēlu, parasti neiedziļinoties būvkonstrukciju un inženiertīklu specifikācijās. SIA “Altcon” piedāvā ne tikai izveidot jaunu interjera projektu Jūsu objektam, bet arī tehniski detalizēt jau izstrādāto interjera projektu, kā arī veikt atlasi starp interjera arhitektiem, lai atrastu Jūsu vēlmēm atbilstošāko speciālistu.

Tāpat varam piedāvāt arī interjera projektā norādīto materiālu un iekārtu analogus, ar mērķi samazināt projekta gala apdares izbūves budžetu.

Piedāvājam jaunu pakalpojumu: precīzu apjomu uzmērīšanas veikšanu uzbūvētajā objektā un ergonomisku un pamatotu piesaistu izvēli interjera elementiem.

INTERJĒRA IZSTRĀDES KONKURSA ORGANIZĒŠANA 

SIA “Altcon” komandai ir sadarbības pieredze ar daudziem Latvijā zināmiem un arī jauniem interjera arhitektiem, kas ļauj mūsu uzņēmumam organizēt kvalitatīvu Jūsu interjera projektētāja izvēles konkursu. Sagatavosim arī visu nepieciešamo līguma slēgšanas dokumentāciju, tajā skaitā - detalizētu darba uzdevumu.

PIESAISTU UZMĒRĪŠANA

Mūsu komanda ļoti bieži saskaras ar to, ka potenciāli veiksmīgu un skaistu interjeru sabojā neprecīzi uzmērījumi izbūvētajā objektā, t.i., kontaktligzdu un slēdžu izvietojums, iebūvēto inženiertīklu iekārtu izvietojums, iebūvēto mēbeļu izvietojums u.c. Daudziem interjera arhitektiem nav laika un vēlmes pavadīt ikdienu objektā, kuram tiek veidots interjers, kas rada ļoti daudzas nesaistes starp faktiski izbūvētajiem un interjera projektā attēlotajiem apjomiem. Tāpēc SIA “Altcon” piedāvā jaunu pakalpojumu: precīzu apjomu uzmērīšanas veikšanu uzbūvētajā objektā un ergonomisku un pamatotu piesaistu izvēli interjera elementiem.

Interjera izvēlē nav sīkumu, katras detaļas precizitāte ir svarīga.